A-FERIN KAPSUL 300 mg/2 mg/10 mg 30 kapsül
HUSNU ARSAN
Parasetamol 300 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Kodein fosfat 10 mg
|
A00422 |
|
70,37 |
70,37 |
70,37 |
|
A-FERIN FORT FILM KAPLI TABLET 650 mg/4 mg 30 tablet
HUSNU ARSAN
Parasetamol 650 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A00423 |
|
53,92 |
53,92 |
53,92 |
|
A-FERIN PEDIATRIK SURUP 160 mg+1 mg (5ml) 100 ml şişe
HUSNU ARSAN
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
|
A00421 |
E934A |
56,51 |
56,51 |
56,51 |
|
A-FERIN PLUS PEDIATRIK SURUP 160 mg+1 mg+15 mg (5ml) 100 ml şişe
HUSNU ARSAN
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg
|
A00425 |
E395A |
56,66 |
56,66 |
56,66 |
|
ALERFIN ORAL COZELTI 2 mg/5 ml 100 ml şişe
BERKO
Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
A14732 |
|
55,03 |
55,03 |
55,03 |
|
VICKS VAPODRY SURUP 120 ml şişe
PROCTER & GAMBLE
Dekstrometorfan hidrobromür 10 mg + Psödoefedrin hidroklorür 20 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
A08365 |
E198A |
69,26 |
69,26 |
69,26 |
|
BENICAL OKSURUK SURUBU 100 ml şişe
BAYER
Dekstrometorfan hidrobromür 10 mg + Psödoefedrin hidroklorür 20 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
|
E198A |
33,26 |
|
|
|
TYLOL COLD SURUP 100 ml şişe
NOBEL ILAC SANAYI
Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Dekstrometorfan hidrobromür 5 mg + Parasetamol 160 mg
(5 ml)
|
A08111 |
|
47,38 |
47,38 |
47,38 |
|
TYLOL HOT TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 6 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
46,04 |
|
|
|
TYLOL HOT TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 24 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
80,90 |
|
|
|
TYLOL HOT TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 12 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
171,94 |
|
|
|
TYLOL HOT D TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 24 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
80,90 |
|
|
|
TYLOL HOT D TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 6 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
46,04 |
|
|
|
TYLOL HOT D TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 12 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
210,30 |
|
|
|
TYLOL HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 6 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 250 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
27,34 |
|
|
|
TYLOL HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 12 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 250 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
44,80 |
|
|
|
TYLOL HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 24 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 250 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
65,40 |
|
|
|
BRONKAR SURUP 30 mg+2 mg (5 ml) 100 ml şişe
NOBEL ILAC SANAYI
Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
(5 ml)
|
|
|
41,62 |
|
|
|
BRONKAR-A SURUP 30 mg+10 mg+2 mg (5 ml) 100 ml şişe
NOBEL ILAC SANAYI
Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Dekstrometorfan hidrobromür 10 mg
(5 ml)
|
|
|
49,15 |
|
|
|
CORSAL SURUP 120 mg/5 mg/2 mg (5 ml) 120 ml şişe
MENARINI
Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Parasetamol 120 mg
(5 ml)
|
A02017 |
E154C |
49,15 |
49,15 |
49,15 |
|
CORSAL KAPSUL 300 mg/5 mg/2 mg 30 kapsül
MENARINI
Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Parasetamol 300 mg
|
A02019 |
E154B |
52,43 |
52,43 |
52,43 |
|
COLDFEN LIKID KAPSUL 24 kapsül
BERAT BERAN
İbuprofen 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
72,55 |
|
|
|
COLDFEN SURUP 100 mg+15 mg+1 mg (5 ml) 100 ml şişe
GENVEON
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A14283 |
E640B |
54,97 |
49,47 |
49,47 |
|
COLDEKS KAPSUL 20 kapsül
DEVA
Parasetamol 325 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Noskapin 10 mg
|
|
|
41,76 |
|
|
|
COLDAWAY PLUS SURUP 100 mg/15 mg/1 mg (5 ml) 100 ml şişe
ABDI IBRAHIM
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A14929 |
E640B |
60,63 |
53,96 |
49,70 |
4,26 |
TRICOLD FILM TABLET 325 mg/5 mg/2 mg 20 tablet
HELBA
Parasetamol 325 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg
|
|
|
39,92 |
|
|
|
CETAFLU FORTE TABLET 650 mg/10 mg/4 mg 20 tablet
ATABAY
Parasetamol 650 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A01775 |
E154A |
51,05 |
51,05 |
46,44 |
4,61 |
THERAFLU FORTE FILM TABLET 650 mg/10 mg/4 mg 20 tablet
GLAXO SMITHKLINE TUKETICI SAGLIGI
Parasetamol 650 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A07862 |
E154A |
44,23 |
44,23 |
44,23 |
|
TERAGRIP FILM KAPLI TABLET 650 mg/10 mg/4 mg 20 tablet
Parasetamol 650 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A18766 |
E154A |
72,90 |
52,49 |
52,49 |
|
DEFLU TABLET 20 tablet
RECORDATI
Parasetamol 300 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
E154B |
22,11 |
|
|
|
DEFLU SURUP 100 ml şişe
RECORDATI
Parasetamol 120 mg + Fenilefrin hidroklorür 2,5 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
|
|
37,97 |
|
|
|
DEFLU FORT TABLET 650 mg/10 mg/4 mg 20 tablet
RECORDATI
Parasetamol 650 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A09203 |
E154A |
43,50 |
43,50 |
43,50 |
|
DORFAN OKSURUK SURUBU 100 ml şişe
AKDENIZ
Dekstrometorfan hidrobromür 10 mg + Psödoefedrin hidroklorür 20 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
|
|
43,81 |
|
|
|
DRISTAN FILM TABLET 325 mg/5 mg/2 mg 20 tablet
TURGUT
Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Parasetamol 325 mg
|
|
|
41,01 |
|
|
|
DROFLU COLD PLUS SURUP 100 mg/15 mg/1 mg (5 ml) 100 ml şişe
DROGSAN
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A14318 |
E640B |
55,68 |
47,33 |
47,33 |
|
DROPOLEV SURUP 150 ml şişe
BERKO
Levodropropizin 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
A15018 |
E850A |
73,29 |
50,57 |
50,57 |
|
FORZA PEDIATRIK SURUP 160mg+1mg+5mg (5 ml) 100 ml şişe
ALI RAIF
Klorfeniramin maleat 1 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Parasetamol 160 mg
(5 ml)
|
A03168 |
E280B |
52,99 |
52,99 |
52,99 |
|
FORZA TABLET 30 tablet
ALI RAIF
Parasetamol 250 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Oksolamin sitrat 100 mg
|
A03167 |
E280A |
44,68 |
40,21 |
40,21 |
|
GERAKON FORT TABLET 650 mg/10 mg/4 mg 20 tablet
BIOFARMA
Parasetamol 650 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg
|
A09142 |
E154A |
55,34 |
|
|
|
GERAKON PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
MUNIR SAHIN
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Psödoefedrin hidroklorür 2,5 mg
(5 ml)
|
|
|
4,22 |
|
|
|
GERAKON TABLET 325 mg/5 mg/2 mg 20 tablet
BIOFARMA
Parasetamol 325 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 5 mg
|
|
|
34,72 |
|
|
|
GERALGINE-HOT TEK KULLANIMLIK GRANUL ICEREN POSET 12x11 g poşet
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
73,75 |
|
|
|
GRIBEX HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 6x10 g poşet
ULKAR
Parasetamol 250 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
|
|
|
27,34 |
|
|
|
GRIBEX HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12x10 g poşet
ULKAR
Parasetamol 250 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
|
|
|
44,80 |
|
|
|
GRIBEX HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 24x10 g poşet
ULKAR
Parasetamol 250 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
|
|
|
65,40 |
|
|
|
GRIBEX HOT TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 6x20 g poşet
ULKAR
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
46,04 |
|
|
|
GRIBEX HOT TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12x20 g poşet
ULKAR
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
66,60 |
|
|
|
GRIBEX HOT TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 24x20 g poşet
ULKAR
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
80,90 |
|
|
|
GRIBEX HOT-D TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 6x6 g poşet
ULKAR
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
46,04 |
|
|
|
GRIBEX HOT-D TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12x6 g poşet
ULKAR
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
66,60 |
|
|
|
GRIBEX HOT-D TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 24x6 g poşet
ULKAR
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
80,90 |
|
|
|
GRIPAMOL TABLET 30 tablet
KOCAK FARMA
Parasetamol 325 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Dekstrometorfan hidrobromür 15 mg
|
A11122 |
|
84,32 |
69,99 |
69,99 |
|
GRIPIN HOT D TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12 poşet
GRIPIN
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
388,29 |
|
|
|
GRIPIN HOT D TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 6 poşet
GRIPIN
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
192,54 |
|
|
|
GRIPIN HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12 poşet
GRIPIN
Parasetamol 250 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
|
|
|
312,94 |
|
|
|
GRIPIN HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 6 poşet
GRIPIN
Parasetamol 250 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
|
|
|
186,21 |
|
|
|
GRIPIN HOT TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12 poşet
GRIPIN
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
388,26 |
|
|
|
GRIPIN HOT TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 6 poşet
GRIPIN
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
193,81 |
|
|
|
GRIPORT FILM KAPLI TABLET 650 mg/60 mg/4 mg 20 tablet
ILKO
Parasetamol 650 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
A16094 |
|
67,12 |
67,12 |
67,12 |
|
PEDIFEN COLD & FLU SURUP 100 ml şişe
ATABAY
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A14304 |
E640B |
73,75 |
66,38 |
49,70 |
16,68 |
PAROL HOT TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 500 mg/60 mg/4 mg 12x20 g poşet
ATABAY
Parasetamol 500 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
|
|
|
186,04 |
|
|
|
PAROL HOT PEDIATRIK TEK KULLANIMLIK TOZ ICEREN POSET 12x10 g poşet
ATABAY
Parasetamol 250 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg
|
|
|
43,95 |
|
|
|
PARANOX COLD TABLET 30 tablet
SANOFI SAGLIK URUNLERI
Parasetamol 300 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
E154B |
14,29 |
|
|
|
PARANOX COLD PEDIATRIK SURUP 160 mg/2,5 mg/1 mg (5 ml) 100 ml şişe
SANOFI SAGLIK URUNLERI
Parasetamol 160 mg + Fenilefrin hidroklorür 2,5 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
|
|
E154C |
16,81 |
|
|
|
PARANOX COLD FORTE FILM TABLET 30 tablet
SANOFI SAGLIK URUNLERI
Parasetamol 650 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
E154A |
21,36 |
|
|
|
IBURAMIN COLD FILM KAPLI TABLET 200 mg/30 mg/2 mg 24 tablet
BERKO
İbuprofen 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
A14345 |
E640A |
73,73 |
64,15 |
50,48 |
13,67 |
IBURAMIN COLD LIKIT KAPSUL 24 kapsül
BERKO
İbuprofen 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
E640A |
71,50 |
|
|
|
IBURAMIN ZERO SUSPANSIYON 100 ml şişe
BERKO
İbuprofen 100 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A15330 |
|
59,78 |
44,24 |
44,24 |
|
KATARIN PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
BIOFARMA
Parasetamol 120 mg + Oksolamin sitrat 50 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A04240 |
E734A |
110,11 |
99,10 |
77,44 |
21,66 |
KATARIN KAPSUL 250 mg/100 mg/2 mg 30 kapsül
BIOFARMA
Parasetamol 250 mg + Oksolamin sitrat 100 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
A04238 |
|
54,50 |
54,50 |
54,50 |
|
KATARIN FORTE FILM TABLET 20 tablet
BIOFARMA
Parasetamol 650 mg + Oksolamin sitrat 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 60 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A04239 |
|
68,31 |
61,48 |
61,48 |
|
KONGEST FORTE TABLET 30 tablet
ZENTIVA
Parasetamol 650 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A04404 |
E154A |
52,75 |
52,75 |
52,75 |
|
KONGEST PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
SANOFI SAGLIK URUNLERI
Parasetamol 160 mg + Fenilefrin hidroklorür 2,5 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A04402 |
E154C |
40,81 |
|
|
|
KONGEST TABLET 30 tablet
SANOFI SAGLIK URUNLERI
Parasetamol 300 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
A04403 |
E154B |
34,06 |
34,06 |
34,06 |
|
OLEDRO TABLET 30 tablet
DROGSAN
Parasetamol 250 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg + Oksolamin sitrat 100 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
A05676 |
E280A |
42,41 |
|
|
|
OLEDRO PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
DROGSAN
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Fenilefrin hidroklorür 5 mg
(5 ml)
|
A05675 |
E280B |
60,67 |
60,67 |
55,64 |
5,03 |
OLEDRO HOT TEK DOZLUK EFERVESAN GRANUL ICEREN POSET 6x10 g poşet
DROGSAN
Parasetamol 500 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Oksolamin sitrat 100 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
44,68 |
|
|
|
OLEDRO HOT TEK DOZLUK EFERVESAN GRANUL ICEREN POSET 12x10 g poşet
DROGSAN
Parasetamol 500 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Oksolamin sitrat 100 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
99,81 |
|
|
|
NOSTIL BURUN SPREYI 15 ml şişe
DEVA
Fenilefrin hidroklorür 35 mg + Klorfeniramin maleat 60 mg + Susuz klorbutanol 75 mg
(15 ml)
|
|
|
54,24 |
|
|
|
MEDICOLD PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
KOCAK FARMA
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg
(5 ml)
|
A04881 |
E395A |
63,65 |
63,65 |
59,49 |
4,16 |
TRIATUS SURUP 100 ml şişe
KOCAK FARMA
Dekstrometorfan hidrobromür 10 mg + Psödoefedrin hidroklorür 20 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
|
|
41,98 |
|
|
|
IBURAMIN COLD FILM KAPLI TABLET 200 mg/30 mg/2 mg 12 tablet
BERKO
İbuprofen 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
|
41,76 |
|
|
|
IBURAMIN ZERO FILM TABLET 200 mg/2 mg 24 tablet
BERKO
İbuprofen 200 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
A16709 |
E640C |
73,75 |
66,38 |
66,38 |
|
KATACOLD PEDIYATRIK SURUP 120 mg/3,75 mg/1 mg (5 ml) 100 ml şişe
BIOFARMA
Parasetamol 120 mg + Butamirat sitrat 3,75 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
|
|
|
88,57 |
|
|
|
BIKARAMIN COLD SURUP 100 ml şişe
BIKAR
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A16465 |
E640B |
52,58 |
47,32 |
47,32 |
|
ASE-COLD PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
LILYUM ILAC
Parasetamol 120 mg + Oksolamin sitrat 50 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A15869 |
E734A |
73,75 |
73,75 |
73,75 |
|
TYLOL HOT DAY TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 12 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Psödoefedrin 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(1 Poşet)
|
|
|
171,94 |
|
|
|
TYLOLFEN HOT TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ POSET 500 mg/10 mg/4 mg 12 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 500 mg + Fenilefrin hidroklorür 10 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
|
|
210,30 |
|
|
|
IBUCOLD PLUS SURUP 100 mg/15 mg/1 mg (5 ml) 100 ml şişe
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A16096 |
E640B |
72,93 |
65,64 |
65,64 |
|
IBURAMIN COLD SURUP 100 ml şişe
BERKO
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A10251 |
E640B |
66,68 |
60,01 |
49,70 |
10,31 |
TYLOL HOT C TEK KULLANIMLIK ORAL COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ 12 poşet
NOBEL ILAC SANAYI
Parasetamol 400 mg + Kafein 50 mg + Klorfeniramin maleat 5 mg + Vitamin C 300 mg
|
|
|
191,31 |
|
|
|
COLDFEN ZERO FILM KAPLI TABLET 200 mg/2 mg 24 tablet
BERAT BERAN
İbuprofen 200 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
A17664 |
E640C |
65,39 |
|
|
|
PULMOTUS SURUP 30 mg/2 mg (5 ml) 150 ml şişe
BERAT BERAN
Levodropropizin 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
(5 ml)
|
A17713 |
E850A |
105,97 |
64,64 |
53,10 |
11,54 |
GRIBEX COLD & FLU FILM KAPLI TABLET 200 mg/30 mg/4 mg 24 tablet
NOBEL ILAC SANAYI
İbuprofen 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 4 mg
|
A18193 |
E640D |
53,42 |
48,08 |
48,08 |
|
FORFLU PLUS FILM KAPLI TABLET 200 mg/30 mg/2 mg 24 tablet
SANTA FARMA
İbuprofen 200 mg + Psödoefedrin hidroklorür 30 mg + Klorfeniramin maleat 2 mg
|
|
E640A |
44,68 |
|
|
|
MINIDRIN COLD SURUP 100 ml şişe
PHARMA DOR
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
|
|
52,43 |
|
|
|
FORFLU PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
SANTA FARMA
İbuprofen 100 mg + Psödoefedrin hidroklorür 15 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A18555 |
E640B |
51,91 |
46,72 |
46,72 |
|
PIRETIKOL PLUS PEDIATRIK SURUP 100 ml şişe
WORLD MEDICINE
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg + Fenilefrin hidroklorür 2,5 mg
(5 ml)
|
|
|
187,99 |
|
|
|
ASE-COLD ZERO SURUP 160 mg+1 mg/5 ml 100 ml şişe
LILYUM ILAC
Parasetamol 160 mg + Klorfeniramin maleat 1 mg
(5 ml)
|
A19178 |
E934A |
56,51 |
56,51 |
56,51 |
|